logo

Vaizdo stebėjimo sistemų montavimas

Vaizdo stebėjimo sistemos paskirtis – objektų, patalpų, teritorijų stebėjimas bei juose vykstančių procesų registravimas. Vaizdo stebėjimo, įrašymo ir perdavimo sistema skirta vaizdo informacijos fiksavimui vaizdo stebėjimo kameromis, vaizdo informacijos apdorojimui, apdorotos vaizdo informacijos kaupimui (įrašymui) laikmenose, vaizdo informacijos atvaizdavimui vaizduokliuose.

Pagrindinės priežastys, skatinančios įsirengti vaizdo stebėjimo sistemas - savo valdų saugumo užtikrinimas, vidinė kontrolė, procesų monitoringas, prevencija. Tai puikus sprendimas norint apsaugoti savo turtą nuo įsilaužimo, vagysčių, apiplėšimo ar niokojimo.

Tobulėjant ir pingant technologijoms, šios vaizdo stebėjimo sistemos tampa prieinamos vis didesniam vartotojų ratui. Atsiranda galimybės jas įsigyti nedidelėms organizacijoms ar tiesiog namų savininkams. Vaizdo stebėjimo sistemos gali veikti nepertraukiamai arba tik tada, kai aptinkamas įvykis vaizdo stebėjimo sistemos zonoje.

Šiuo metu, tai yra labiausiai techniškai progresuojanti apsaugos priemonių sritis. Ir jei anksčiau tai buvo tik pagalbinė, pasyvi apsaugos sistema, tai šiuo metu, ji tampa aktyvia apsaugos sistema, kuri ne tik padeda saugoti turtą, bet ir pateikia nenuginčijamus įrodymus, pagal kuriuos teisėsaugos pareigūnai gali nesunkiai surasti nusikaltėlius. Tereikia tik tinkamai pasirinkti vaizdo stebėjimo sistemos komponentus ir tinkamai juos įdiegti.


Daugiau: www.elektronineapsauga.eu

Draugai
Arvydo Baidarės
Originalūs ratlankiai, naujos ir dėvėtos padangos
Avininkas
Verslo Idėjos
shadow